top of page

ПЕРШІСТЬ ОБЛАСТІ ЗІ СТЕНДОВОГО СКЕЛЕЛАЗАННЯ

У Жовтих Водах  14-15 січня 2017 року проведено турнір зі стендового скелелазіння серед школярів та дорослих. Позмагатися за першість виявили бажання 82 учасники з п’яти міст області. Змагання проведені ушосте, організовані спільними зусиллями громадської організації “Туристичний клуб “Схід”, відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту та КЗО Центра дитячої творчості відділу освіти виконкому на базі СЗШ № 3.

У турнірі взяли участь спортсмени з Павлограда, Вільногірська, Верхньодніпровська, Кривого Рогу та Жовтих Вод, усього — 82 особи від 8 до 40 років. Змагання проводились у шести вікових групах.

За підсумками змагань серед жовтоводських спортсменів призові місця посіли вихованці гуртка «Світ туризму» Центра дитячої творчості : у категорії юнаки 14-15 років — перше місце виборов Станіслав Гучевський; 16-17 років — на другому місці Олександр Селецький; старше 18 років — перше місце посів Микола Носенко. Серед дівчат 14-15 років перше місце здобула Аліна Демчик, на другому місці — Каріна Чуйко. ТАК ТРИМАТИ!!!